Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!
Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Бердичівської районної ради щиро та сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!
Відповідальність, компетентність, почуття обов’язку завжди супроводжують Вас у повсякденному житті. Важко переоцінити роль радіо та телебачення у формуванні громадської думки, висвітленні життєдіяльності нашого району. Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова та розвиток інформаційного простору нашої країни.
Бажаю Вам професійного зростання, невичерпної енергії, невтомного творчого пошуку, успіхів та втілення нових цікавих ідей. Нехай щоденна праця приносить вам задоволення та приємні емоції.
Миру та благополуччя Вам і Вашим сім’ям!
З повагою
голова районної ради М.Самчик
[ad id=’11619′]
[ad id=’11152′]








