А керівник фракції Юлія Лефтер навіть не попрощалася з депутатом Володимиром Сенчею, рішення щодо виключення якого з фракції ВО «Самопоміч» у Бердичівській міській раді було озвучено на минулій сесії міської ради. Нагадаємо, що коли уся фракція «Самопомочі» голосувала в унісон з провладною більшістю (БПП, УКРОПом та Опоблоком) Володимир Сенча виявився єдиним, хто відстоював свою власну думку. Він був противником продажу підприємцю Роману Левицькому земельної ділянки, на якій знаходиться Північний ринок, відкрито виступав проти політики міського голови Василя Мазура, та разом з багатьма іншими депутатами не приймав участі у сумнівному голосуванні за секретаря міської ради Юлію Лефтер. Мабуть останнє і послужило причиною того, що Бердичівська «Самопоміч» попрощалася з нслухняним колегою та виключила йго з фракції.
Керівник фракції ВО «Самопоміч» у Бердичівській міській раді Юлія Лефтер стверджує, що виключення Володимира Сенчі з фракції є спільним рішенням депутатів даної політичної сили. Вона звинувачує його у постійному порушенні партійної дисципліни, неузгодженістю його дій під час голосування та невиконанням своїх обов’язків як голови постійної депутатської комісії, на засіданні якої він був відсутній. При цому зясувалося, що члени фракції «Самопоміч», виявляється, не мають права на власну думку, осільки як розповіла нам Юлія Лефтер, кожен з них ще будучи лише кандидатом у депутати, підписав якийсь «Меморандум», який, мабуть, не дає тепер майбутнім депутатам права на те, щоб мати власну думку та відстоювати її. От яка вона – прозорість, демократичність та європейськість політичної партії ВО «Самопоміч».
«Депутат Сенча не є членом об’єднання «Самопоміч», Володимир Сенча балотувався до міської ради за підтримки нашої партії – заявила Юлія Лефтер – Коли ми формували список, на жаль, не прочули жодного позитивного відгуку про нього, але ми йому довірилися, повірили цьому депутату, що він підтримує нашу ідеологію. На жаль, депутат Сенча не виправдав нашої довіри, і нести відповідальність за його рішення, які неузгоджені з фракцією, депутати фракції відмовилися».
Проте на думку багатьох бердичівлян, у той же час саме Володимир Сенча з-поміж усіх інших представників «Самопомочі» єдиний, хто не боявся висловлювати свою власну думку, задавати гострі питання та відстоювати інтереси бердичівської громади, незважаючи на те, з ким «дружить», а з ким ні та фракція, до складу якої він входить, поступаючи по совісті, а не за вказівкою з боку патрійного керівництва. Яке, на жаль, знехтувало усі ті гасла, під якими йшло на вибори до міської ради, протиставляючи молодого лідера Юлію Лефтер міському голові Василю Мазуру, з яким вона тепер так гарно співпрацює.
Денис ЗАРЕМСЬКИЙ
[ad id=’11619′]
[ad id=’11152′]








