ГоловнаНовиниКримінальна хронікаУ Бердичеві 27-річний хлопець скуштував грибів та мало не помер

У Бердичеві 27-річний хлопець скуштував грибів та мало не помер

Про цей випадок повідомив відділ санітарно-гігієнічних досліджень Житомирського обласного лабораторного центру МОЗ України. Варто зазначити, що цього року на теренах Житомирської області було зафіксовано п’ять випадків отруєння грибами, один з яких – у місті Бердичеві.

Місцевий житель 19 жовтня з невідомих поки що причин, їв сирі мухомори, внаслідок чого опинився у реанімаційному відділенні Центральної міської лікарні з ознаками отруєння. На щастя, лікарі встигли надати йому кваліфіковану медичну допомогу.

Статистика свідчить, що більшість отруєнь – побутового характеру, тобто коли люди не купували гриби на ринках, чи куштували страви з грибів у закладах харчування, а збирали та готували їх самі.

Іван ФЕДОРОВ

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

світовий банк

Світовий банк знизив прогноз глобального зростання: оцінка стану світової економіки

0
Світовий банк оприлюднив оновлену оцінку перспектив розвитку світової економіки, у якій прогноз темпів глобального зростання було переглянуто у бік зниження. У документі зазначається, що...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО