Четвер, 2 Травня, 2024
spot_imgspot_img

У фіналі Кубка Житомирської області з футболу Бердичів програв Коростеню

У захоплюючому фіналі Кубка Житомирської області з футболу «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» 2023 року, команда «Мал» з міста Коростень стала найсильнішою, здобувши заслужену перемогу.

Матч відбувся на «Спартак Арені» у місті Житомирі, де обидві команди продемонстрували високий рівень футбольних навичок та емоційний напружений поєдинок, повідомляють Новини Бердичева.

У першому таймі матчу, команди продемонстрували взаємну боротьбу та наполегливість. ФК «Бердичів» зумів відкрити рахунок та вивести себе вперед завдяки голу після ефектного контратаки. Однак, футболісти команди «Мал» не здалися та зрівняли рахунок, забивши гол після гарної комбінації у нападі.

Загальний рахунок після регулярного часу гри склав 1:1, що означало перехід до серії 11-метрових пенальті. У цьому захоплюючому етапі змагань, команда «Мал» з Коростеня виявилася більш точною та міцнішою.

Коростень-Бердичів

“Команди (перш за все бердичівляни) дуже відповідально підготувалися до поєдинку з очевидним фаворитом. “МАЛ” заздалегідь мав кращі прогнозні оцінки, оскільки у нинішньому сезоні коростенські футболісти виглядали напрочуд потужно, а у деяких іграх – вбивчо сильною командою. Тому, коли перший тайм пройшов у рівному протистоянні, це вже виглядало, як сенсація. У другому таймі бердичівляни вже грали “першим номером”, а “МАЛ” намагався дотиснути суперника хоча б із мінімальною перевагою. Не вийшло. У підсумку -1 : 1. Справа дійшла до пенальті й тут коростенський клуб виявився на йоту сильнішим. Точніше – кіпер “МАЛА” зумів взяти два пенальті, а страж воріт ФК “Бердичів” відзначився лише раз. Що цікаво – усі гравці обох команд били пенальті дуже кваліфіковано і прицільно. Жодного промаху чи “вище воріт”. Але воротар “МАЛа” все ж таки сказав своє слово”, – прокоментував гру Віктор Радчук.

Завершальний рахунок після серії пенальті став 2:4 на користь команди «Мал». Таким чином, «Мал» (Коростень) стали володарями Кубка Житомирщини з футболу-2023 та відзначилися вищою професійною майстерністю, стійкістю та вольовими якостями, які допомогли їм перемогти в нелегкій боротьбі.

Середина літа виявилася дуже насиченою для футбольного світу у Житомирській області, а фінал Кубка став чудовим завершенням цього заходу. Усі команди, що брали участь у турнірі, продемонстрували високий рівень гри та великий футбольний дух. Володарі Кубка Житомирщини з футболу-2023 – команда «Мал» (Коростень) – заслужено отримали золоті медалі та переможний трофей, відзначивши собою найкращі амбіції та зусилля у футбольному спорті області.