ГоловнаЖиттяЗдоров'яУ міській поліклініці Бердичева відбулась лікарська конференція

У міській поліклініці Бердичева відбулась лікарська конференція

У міській поліклініці відбулась лікарська конференція з обговоренням роботи неврологічного відділення та фінансового стану медичного закладу.

Про це повідомила Бердичівська міська лікарня.

“9 липня 2024 року в актовому залі міської поліклініки відбулась лікарська конференція за участю директора Гінгуляка Костянтина Вікторовича, заступника директора Жигун Наталії Петрівни, керівників структурних підрозділів та представників і фахівців міської лікарні”, – йдеться у повідомлені.

Під час конференції розглянули тему: «Робота неврологічного відділення за 6 місяців 2024 року. Виконання вимог НСЗУ щодо пакета медичних послуг “Медична допомога при гострому мозковому інсульті”». Доповідачем виступила завідуюча неврологічним відділенням Власюк Надія Анатоліївна.

Завідуюча стоматологічною поліклінікою Дмитрук Лідія Віталіївна повідомила присутніх про початок роботи поліклініки за пакетом медичних послуг «Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України». А начальник планово-економічного відділу Олена Білоус представила інформацію про фінансовий стан медичного закладу за червень у розрізах по відділеннях.

Учасники наради висловлювали свої пропозиції та обговорювали можливі шляхи розв’язання актуальних проблем медичного закладу.

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

світовий банк

Світовий банк знизив прогноз глобального зростання: оцінка стану світової економіки

0
Світовий банк оприлюднив оновлену оцінку перспектив розвитку світової економіки, у якій прогноз темпів глобального зростання було переглянуто у бік зниження. У документі зазначається, що...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО