ГоловнаНовиниНовини Бердичева«Урок справедливості» для бердичівських ліцеїстів

«Урок справедливості» для бердичівських ліцеїстів

У ролі вчителя – суддя: цієї п’ятниці в учнів 3-Б класу міського ліцею №15 відбувся незвичайний урок, «Урок справедливості».

Його провела суддя Бердичівського міськрайонного суду Тетяна Вдовиченко у рамках однойменної всеукраїнської акції, ініційованою Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України, повідомляють Новини Бердичева.

“Під час зустрічі ліцеїсти познайомились із професією судді, дізналися про те, чим він керується у своїй роботі, також оглянули суддівську мантію, роздивились і приміряли нагрудний знак”, – йдеться у повідомлені.

Тетяна Вдовиченко розповіла третьокласникам про місію суду у суспільстві, пояснивши, що у людей можуть бути різні інтереси та різні погляди на одну й ту саму ситуацію, тому між ними й виникають спори. І коли люди не можуть вирішити їх самостійно, вони звертаються до суду.

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Бойлер електричний

Інтеграція бака непрямого нагріву з твердопаливним котлом: практичний гайд

0
Обʼєднання бака непрямого нагріву з твердопаливним котлом — поширене, але технічно непросте рішення для приватних будинків. На відміну від газового котла, який працює в...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО