8 липня Уряд затвердив розподіл 1,68 млрд гривень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Бюджети Житомирщини отримають 57611,93 тис.грн. Про це інформує Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ.

Передбачено спрямування коштів субвенції на реалізацію близько 1200 проєктів. Із загального обсягу субвенції залишається нерозподіленими 17,97 млн гривень.
У проекті розпорядження “Про розподіл у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій” субвенція для громад Житомирської області розподілена наступним чином:
- Бюджет міста Бердичева – 3618,543 тис.грн. (придбання медобладнання для Бердичівської міської лікарні, капітальний ремонт системи водопостачання ДНЗ №2, капітальний ремонт частин будівель ДНЗ №4, №5, №7, №11, №15, №16, 19, 22, 26, 27, 28; капітальний ремонт системи водопостачання у ДНЗ 25; заміна вікон у приміщенні міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
- Бюджет Семенівської сільської ОТГ – 803,281 тис.грн. (будівництво спортмайданчика на території Хажинської школи)
- Районний бюджет Бердичівського району – 648,285 тис.грн. (придбання медобладнання для Бердичівської районної лікарні, заміна віконних та дверних блоків оздоровчого дитячо-юнацького закладу «Березовий гай»
- Бюджет Гришковецької селищної ОТГ – 429,246 тис.грн. (заміна віконних блоків у Половецькій та Рейській школах)
- Бюджет Райгородоцької сільської ОТГ – 791,952 тис.грн. (капітальний ремонт вуличного освітлення у селах громади)
- Бюджет Швайківської сільської ОТГ – 422,692 тис.грн. (капітальний ремонт вуличного освітлення у с.Райки)
Обговорити цю новину у Facebook на сторінці Підслухано в Бердичеві. Встановлено…








