ГоловнаНовиниВійнаВійськовополонені, які перебували у німецькій неволі, отримають по 2500 євро

Військовополонені, які перебували у німецькій неволі, отримають по 2500 євро

До уваги військовослужбовців, які перебували у полоні у роки Другої світової війни!

Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди. Військовослужбовці радянських збройних сил, які під час Другої світової війни з 22 червня 1941 року по 8 травня 1945 року перебували у німецькій неволі як військовополонені, можуть отримати одноразову виплату у розмірі 2500 євро.

На грошову допомогу не існує законної вимоги, вона не може бути виплачена третім особам чи спадкоємцям. Заяву про виплату може подати тільки потерпіла особа або уповноважена нею особа. Подробиці врегульовані Директивою, яка набула чинності 30 вересня 2015 року та була опублікована 14 жовтня 2015 року.

На Інтернет – сторінці Федерального відомства централізованих служб і невирішених майнових питань (BADV) розміщено формуляр заяви німецькою, англійською та російською мовами.

Заяви у письмовому вигляді направляються на адресу зазначеного відомства: BADV, DGZ, Ring 12, D – 13086 Berlin. Закордонні представництва Німеччини по всьому світу приймають згадані заяви і перепроваджують їх далі. Термін подання заяв закінчується 30 вересня 2017 року.

Новини Бердичева

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

нове авто

BMW X6 M60i повертається на ринок: характеристики, оснащення та особливості нової...

0
Компанія BMW готує повернення моделі X6 M60i на низку ринків. Новинка поєднує характерні риси купе-кросовера, потужну силову установку та сучасні технології, які сьогодні визначають...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО