ГоловнаЖиттяЗдоров'яВчена розповіла, чому цукрозамінники шкідливі

Вчена розповіла, чому цукрозамінники шкідливі

Популярні цукрозамінники можуть бути шкідливими для здоров’я

Про це під час онлайн-трансляції на Depo.ua розповіла біологиня Дар’я Озерна.

“Якщо ми їмо цукрозамінники, псується кишкова мікрофлора – підвищується ризик автоімунних хвороб, алергій, депресії”, – сказала Озерна.

За її словами, цукерка з кавою нічого поганого не зробить. Обхідні шляхи – наприклад, цукрозамінники, можуть бути небезпечними.

“Краще фініки і банани. Там крім цукру є клітковина, вітаміни, мікроелементи. А клітковина у кишківнику затримує всмоктування цукру. У нас немає піку глюкози, як після цукерки”, – додала вчена.

https://www.depo.ua/

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Повернення з полону

Євген Климчук повернувся з російського полону до Бердичева

0
Бердичівська громада переживає справжнє свято. Після майже чотирьох років неволі додому повернувся Євген Климчук — мужній навідник аеромобільного взводу 46-ї окремої аеромобільної Подільської бригади...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО