ГоловнаЖиттяЗдоров'яВпродовж вихідних на Житомирщині виявлено більш ніж півсотні нових хворих на COVID-19,...

Впродовж вихідних на Житомирщині виявлено більш ніж півсотні нових хворих на COVID-19, у тому числі – і в Бердичеві

У Житомирській області за неділю, 21 червня виявлено 13 нових випадків захворювання на COVID-19, з яких один – у Бердичівському районі. Усього в області від початку епідемії захворіло на коронавірусну інфекцію 1 тис. 270 жителів області.

Оперативну інформацію із захворюваністю на COVID-19 надали фахівці державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» станом на 9 годину 22 червня.

Окрім того за п’ятницю-суботу кількість хворих на COVID-19 збільшилась на 56 пацієнтів (по 28 за добу), причому є нові хворі на Бердичівщині – зокрема у суботу було виявлено 3 таких осіб.

В Україні станом на ранок 22 червня зареєстровано 37 тис. 241 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. За добу діагностовано 681 нових випадків. По Житомирській області вже одужало від коронавірусної хвороби 633 пацієнти.

Водночас не змогли побороти хворобу та від ускладнень, викликаних вірусом, від початку пандемії померло 23 пацієнти. Усього з початку пандемії лабораторним центром проведено понад 13 тис. 230 досліджень на захворювання коронавірусом.

Нагадаємо, що одразу після візиту Головного санітарного лікаря України, Житомирщина встановила коронавірусний антирекорд

Також в Житомирській області від коронавірусу помер водій швидкої допомоги

Обговорити цю новину у Facebook на сторінці Підслухано в Бердичеві. Встановлено…

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

світовий банк

Світовий банк знизив прогноз глобального зростання: оцінка стану світової економіки

0
Світовий банк оприлюднив оновлену оцінку перспектив розвитку світової економіки, у якій прогноз темпів глобального зростання було переглянуто у бік зниження. У документі зазначається, що...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО