Деякі жінки з тих чи інших причин приходять до висновку, що самотність їх влаштовує більше, ніж життя з чоловіком. Але що робити, якщо твоє оточення бажає бачити тебе замужем?
Головна проблема, з якою стикаються вільні жінки (ми все ж наполягаємо саме на цьому терміні для жінок, які не перебувають у шлюбі) – це тиск суспільства.
Опиратися йому можна, хоча це і важко. Наприклад, минулого року в ЗМІ писали про дівчину на ім’я Чень Вей-і з острова Тайвань, яка на знак протесту проти суспільних стереотипів вийшла заміж … за саму себе.
Звичайно, це вже екстремальний спосіб вирішення проблеми, і в оточуючих він може викликати вельми неоднозначну реакцію, тому краще діяти більш стримано.
Отже, що ж робити, якщо ти розумієш, що ти цілком щаслива без чоловіка, але оточуючі вперто вважають, що це не так?
* Не сперечайся з тими, хто вважає, що тобі потрібно терміново змінитися відповідно до загальноприйнятих стандартів. Вступаючи в суперечку, ти даєш зрозуміти, що тобі цікава ця тема і що в тебе справді є проблеми з чоловіками. Чи не давай приводу.
* На питання про заміжжя або про наявність чоловіки відповідай якомога коротшим. Іноді радять здавати зустрічні питання: «А що? Ви знаєте когось достойного? »
* Якщо це випадкові знайомі, які, тим не менш, вважали себе вправі задавати тобі такі особисті питання, то ніхто не заважає збрехати і сказати, що ти заміжня і в тебе семеро дітей. І запитати: «Як? А у вас всього одна дитина? »
* Не давай приводів вважати тебе неповноцінною – НЕ скаржся, що тобі погано без чоловіки, не давай себе жаліти.
* Зміни коло спілкування. Немає сенсу оточувати себе тими, хто вважає тебе неправильною. Завжди знайдуться люди, які приймуть тебе такою, яка ти є.
«Все починається з любові до себе і з самоповаги. Чому вас не можна переконати, що ваша нелюбима їжа смачна або що вам потрібно носити одяг, який вам зовсім не подобається? Тому, що ви в цьому впевнені і впевнені у своєму праві вибирати їжу та одяг. Але при цьому виходить, що ви не впевнені у своєму праві жити так, як хочете і мислити так, як мислите!
Давайте спробуємо поглянути на питання заміжжя так само, як на тарілку з кашею. Ми виросли і вже можемо сказати собі: «Я доросла самостійна жінка і сама вирішую, що мені є». А що якщо сказати собі те ж саме, але про чоловіків? «Я в праві сама вирішувати, чи виходити мені заміж чи ні!» Вислухавши черговий рада, можна просто сказати і самій собі, і оточуючим: «Спасибі, я не хочу вівсянку. І заміж теж не хочу ».
Щастя – це не наявність або відсутність чогось або когось. Це внутрішнє відчуття, і щоб його досягти, не обов’язково виходити заміж або заводити чоловіка.
І тут все залежить від людини – можна бути заміжньою за багатим і впливовим чоловіком і плакати кожен день, а можна бути однією, жити в комуналці, але при цьому займатися улюбленою справою і бути абсолютно щасливою.
Щастя – це коли живеш на повну силу, дихаєш на повні груди, і чоловік потрібен тільки для того, щоб цим щастям поділитися.








