У місті Бердичеві 23 вересня відбулися збори Бердичівської міської організації політичної партії «Республіканська платформа». На сьогоднішній день у партії «Республіканська платформа» немає жодного діючого депутата міської ради, чиновника або серйозного бізнесмена з великими статками. У залі зібралися прості бердичівляни, і переважно молодого віку, які прийшли в партію не заради влади. Вони об’єднані однією метою: змінити ситуацію у місті Бердичеві, де влада закриває очі на проблеми мешканців, а працює лише заради власного збагачення, замилюючи очі за допомогою провладних газет та телеканалів.
[ad id=’11619′]
Якість питної води, відсутність асфальтного покриття у віддалених мікрорайонах міста, проблема неякісної роботи комунальних служб… Усе це переповнило чашу терпіння людей, які ніколи до цього не були у політиці, та виключно з ідейних переконань вступили до партії «Республіканська платформа» добре розуміючи, що існуючу зараз систему неможливо зламати ззовні – її потрібно ламати зсередини, не голосуючи як стадо баранів подібно нинішньому складу міської ради за вказівкою одного головного «диригента», а розбиратися по кожному питанню щоб знати, за що ти голосуєш, і кому це принесе користь: місту чи черговому мільйонеру? Представники політичної сили «Республіканська платформа» втомилися від брехні та лицемірства, вони хочуть діяти. Це ті люди, які ходять з Вами по одних вулицях, їздять на тих самих маршрутках, п’ють ту саму воду. Вони знають проблеми простих бердичівлян, оскільки самі такими являються.
Очолив список кандидатів у депутати до Бердичівської міської ради відомий опозиційний журналіст газети «Бердичів Діловий» Денис Заремський (1984 року народження), який був одним з ініціаторів створення нового осередку політичної партії «Республіканська платформа» у нашому місті. Нової партії з новими людьми, з новим поглядом на те, яким має бути наше місто у майбутньому, та якою має бути влада. Окрім того члени Бердичівської міської організації політичної партії «Республіканська платформа» під час проведення зборів одноголосно висунули Дениса Заремського кандидатом на посаду Бердичівського міського голови, так як він тривалий час пропрацював журналістом, неодноразово конфліктував з міською владою, захищаючи інтереси громадян міста Бердичева, має необхідний досвід та своє бачення того, як потрібно діяти, щоб змінити місто Бердичів, зробити його чистішим, охайнішим, та позбавленим низки існуючих на сьогодні комунальних проблем.
[ad id=’11152′]








