Четвер, 9 Травня, 2024
spot_imgspot_img
ГоловнаНовиниНовини БердичеваБердичівська школярка здобула перемогу у обласному чемпіонаті з шахів

Бердичівська школярка здобула перемогу у обласному чемпіонаті з шахів

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

На Житомирщині фінішував обласний чемпіонат з шахів серед юнаків та юнок у вікових категоріях до 8 та 10 років. У змаганнях взяли участь близько 60 спортсменів з різних районів: Бердичівського, Коростенського, Чуднівського, Новограда-Волинського, Коростишівського та Володарсько-Волинського районів, Про це повідомляє департамент сім’ї, молоді та спорту ОДА.

За підсумками турніру чемпіонами області стали: Ярослав Новицький (м.Житомир) – серед юнаків до 10 років; Назарій Панченко (Володарсько-Волинський р-н) – серед юнаків до 8 років; Христина Ратнер (м.Житомир) – серед дівчат до 10 років; Єва Менн (м.Бердичів) – серед дівчат до 8 років.